Profil firmy

Hľadáte spoľahlivú a serióznu firmu, ktorá by Vám pomohla realizovať Vaše plány a zámery v oblasti zemných a výkopových prác a to všetko za prijateľné ceny?

Kvalitne odvedená práca v stanovenom termíne podľa požiadaviek zákazníka a spokojnosť klienta sú hlavné atribúty firmy Bagre s.r.o. Profesionalita našich zamestnancov a moderné technológie a zariadenia využívané pri našej práci sú predpokladom úspešnej realizácie každej zákazky.

Môžete si vybrať zo širokej ponuky našich služieb určených pre fyzické osoby, podnikateľov i obecné a mestské samosprávy: od jednoduchých terénnych úprav, výkopov jám a stavebných základov, cez výkopy vodovodných, plynových, kanalizačných či telekomunikačných prípojok, výkopy pre inžinierske siete vrátane ich opráv pri rôznych poruchách, kopanie odpadových šácht až po búracie, demolačné práce a komplet odvoz odpadu prípadne dovoz stavebných materiálov.

K dispozícií máme špičkové mechanizmy - stroje, ktoré sa dostanú aj do ťažšie dostupných terénov: bagre s hĺbkovým dosahom a šírkou lopaty 30, 40, 60 a 80 cm + hydraulicky naklápacia svahovacia lopata, šmykom riadený nakladač a ďalšie mechanizmy, paletizačné vidly určené na nakladanie a vykladanie paliet, búracie kladivo a rôzne druhy náradia.

Naše služby ponúkame za prijateľné ceny dostupné každému. Cena prác závisí od typu konkrétnej zákazky, preto nás neváhajte kontaktovať, radi Vám vypracujeme cenovú ponuku (pri väčších zákazkách cena dohodou).

Tešíme sa na úspešnú a férovú spoluprácu.

© 2024 Bagrujem.sk • website created by WMT